Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Firma i biuro, Suwałki
Zlecenia Zlece Firma i biuro Moduł sfp gbic pulsar gbic-106 – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
 

Moduł sfp gbic pulsar gbic-106 – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

prywatne
Dodano: 19 października 2019
|
ID oferty: 4128

Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO) Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-106 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM)

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 77 zł
Adres: Suwałki, podlaskie
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook