Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Księgowość, Podatki, Olecko
Home Praca Księgowość, Podatki Praca na stanowisku Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Praca na stanowisku Główna Księgowa/ Główny Księgowy

firmowe
Dodano: 12 lutego 2021
ID oferty: 5632

    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
    Poszukuję pracownika na stanowisko:
    Główna Księgowa / Główny Księgowy
    Miejsce pracy: Olecko

    Zakres obowiązków:
     Prowadzenie pełnej rachunkowości firmy i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
     Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz ich ewidencja;
     Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK, ZUS oraz PFRON;
     Naliczanie i wypłata wynagrodzeń dla pracowników;
     Prowadzenie ZFŚS oraz PPK;
     Obsługa księgowości wspólnot mieszkaniowych;
     Wsparcie w przygotowywaniu budżetów i prognoz finansowych;
     Przygotowanie kwartalnych i rocznych bilansów oraz rachunku wyników;
     Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu;
     Terminowe sporządzanie i elektroniczne przesyłanie sprawozdań do GUS;
     Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego;
     Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
     Opracowywanie wniosków kredytowych, leasingowych itp.;
     Kontrola kosztów przedsiębiorstwa;
     Doradztwo w zakresie m.in. przepisów podatkowych;
     Prowadzenie ksiąg inwentaryzacyjnych oraz poprawne i terminowe rozliczanie inwentaryzacji składników majątku;
     Nadzór nad terminowym regulowaniem zobowiązań;
     Prowadzenie kasy Spółki;
    Wymagania:
     Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowość, finanse;
     Minimum 2 – letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego;
     Zaawansowana praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych;
     Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;
     Znajomość Ustawy o Własności Lokali;
     Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość programu MS Excel;
     Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu;
     Terminowość, systematyczność, dokładność;
     Znajomość przepisów z zakresu Kadr i Płac;
     Znajomość systemów ERP oraz Płatnika ZUS.
    Oferujemy:
     Umowę o pracę na czas nieokreślony;
     Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz;
     Niezbędne narzędzia pracy: komputer przenośny oraz telefon służbowy;
     Przyjazną atmosferę w pracy;
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: [email protected]
    Kontakt telefoniczny: 536-380-759
    Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów
    cena 1 zł

    Telefon: 536380759 pokaż
    Adres: Olecko, olecki
    użytkownik: @pecolecko
    Zamknij menu